-9%Смартфон Xiaomi 15 12/512GB White EU
- В наличии
- Код: 207640
34 900 ₴
31 900 ₴
- +380 (98) 548-96-96Kiyvstar (Telegram)
- +380 (93) 548-96-96Lifecell (Viber / WhatsApp)
Xiaomi 15
Переосмислення оптики Leica
Xiaomi HyperAI
Мобільна платформа Snapdragon® 8 Elite
Плавний дизайн без гострих кутів
CrystalRes-AMOLED-дисплей з динамічною частотою 1-120 Гц
До 25 годин перегляду відео
Унікальний підхід до естетики
Плавний дизайн без гострих кутів
Виняткове відчуття в руці
Xiaomi 15 уособлює мову плавного дизайну без гострих кутів завдяки своїй алюмінієвій рамці з мікровигином, що забезпечує неймовірну естетику та чудове відчуття в руці.
Мікровигнута рамка
Витончена елегантність
На вигляд Xiaomi 15 відчувається як майстерно вирізьблений шедевр.
Вершина фотографії
Професійна оптика Leica Summilux
Об’єктив Leica Summilux у Xiaomi 15 має велику апертуру ƒ/1.62 і відмінні оптичні характеристики. Він не лише вловлює багато світла за умов слабкого освітлення, а й забезпечує чудове відтворення кольорів, контрастність і роздільну здатність.
Асферичний 7P-об’єктив із високим коефіцієнтом пропускання світла
Інфрачервоний світлофільтр
Антивідблискове покриття лінз
Технологія чорнильного покриття краю лінз
Light Fusion 900
Матриця з широким динамічним діапазоном
Light Fusion 900 – це матриця, створена на замовлення Xiaomi, з розміром сенсора 1/1.31". Вона має приголомшливо широкий динамічний діапазон 13,5 EV та 14-бітну глибину кольору. Пропонує безпрецедентну деталізацію для фото – як на світлі, так і в тіні.
Майстер відеографії
Створюйте в Dolby Vision® на всіх фокусних відстанях
Xiaomi 15 підтримує запис відео в Dolby Vision® на всіх фокусних відстанях, пропонуючи повний досвід інтеграції від запису до перегляду та редагування. Використовуючи Dolby Vision®, можна зберегти насичені кольори, приголомшливі яскравість та контрастність, а також чіткість деталей як у темних, так і у світлих ділянках.
Професійний запис студійного рівня
Основна камера Xiaomi 15 підтримує запис 10-бітного log-відео чи 8К-відео з частотою 30 кадр/с. 4 мікрофони забезпечують захоплення об’ємного звуку для професійного та комплексного відеозапису.
Система з 4 мікрофонів
Занурюючий об’ємний звук
Запис 8K-відео
Log-відео, 10 біт
Режим «Кіно»
Xiaomi 15 підтримує оновлений режим «Кіно», який має співвідношення сторін за замовчуванням 2.39:1 – стандарт для кіноіндустрії. Він також підтримує кінематографічне боке та автоматичну зміну фокусу, завдяки чому відзняте відео є більш кінематографічним, ніж раніше.
Кінематографічне боке
Змінний фокус
ершина продуктивності
Чудова енергоефективність
Snapdragon® 8 Elite
Незрівнянна обчислювальна потужність
Xiaomi 15 працює на базі провідної в галузі мобільної платформи Snapdragon® 8 Elite із 3-нм техпроцесом та процесором Oryon для забезпечення поліпшення продуктивності, збалансованого енергоспоживання та щоденної автономності.
Система Xiaomi IceLoop
Високоефективне розсіювання тепла
Інноваційна крилоподібна тепловідводна конструкція збільшує площу контакту між контурною тепловою трубкою й рамкою, що значно підвищує ефективність розсіювання тепла.
5240 мА•год (тип)
Батарея Xiaomi Surge
Xiaomi 15 зберіг компактний та тонкий дизайн, використовуючи при цьому масивну батарею Xiaomi Surge ємністю 5240 мА•год (тип), яка забезпечує чудову автономність завдяки збільшенню ємності на 630 мА•год.
Гіперзарядка 90 Вт
Бездротова гіперзарядка 50 Вт
Система керування батареєю Xiaomi Surge
Завдяки спільній роботі смартчипа швидкої зарядки Xiaomi Surge P3 та чипа керування батареєю Xiaomi Surge G1 термін служби батареї стає тривалішим, оскільки її ресурс розумно подовжується завдяки аналізу великих даних. Після 1600 зарядних циклів ємність батареї залишається приблизно на рівні 80%.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Тип матрицы | Fluid AMOLED with LTPO |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.36 дюйм |
| Разрешение экрана | 2670x1200 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 446 |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 4320 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 830 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12 MB |
| Слоты карты памяти | Нет |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5240 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| FM-радио | Да |
| Разъем для наушников | Нет |
| Диктофон | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 152.3 мм |
| Ширина | 71.2 мм |
| Толщина | 8.1 мм |
| Вес | 191 г |
- Цена: 31 900 ₴



