-25%Мережевий зарядний пристрій Apple 12W USB Power Adapter (MD836)
- В наявності
- Код: 14518
800 ₴
600 ₴
+380 (99) 548-96-96
Vodafone (Viber)
- +380 (98) 548-96-96Kiyvstar (Telegram)
- +380 (93) 548-96-96Lifecell (Viber / WhatsApp)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій Apple USB Power Adapter відмінний варіант для зарядки електронних пристроїв!
Висока якість продукції забезпечить ваш пристрій надійної і безпечної зарядкою.
Зарядний пристрій універсальний і підходить для будь-якого пристрою.
До цього мережного адаптера ви можете підключити будь-який USB-C кабель.
Зарядка підключається до мережі 220, має 1 вихід USB-A і напруга струму 12W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Потужність | 12 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
- Ціна: 600 ₴
